Cetelem, pozicka

Goto down

Cetelem, pozicka

Odoslať pre Admin za Ne február 26, 2017 11:55 am

Dobry vecer prajem,potrebujem radu.V roku 2008 moja mama brala uver vo vyske 19300eur cez Cetelem.4 roky platila po 450eur,uver bol na 6rokov urok bol vyse 24.98%.Zmluvu ma.Potom ochorela a bohuzial Cardif poistovna jej neuznala nic.Potom bola dlhodovo PN.Spoplatnili uver a vymahali zvysnych cca 7000eur cez sud.V tom case v roku 2014 to dala pravnikovi - dohodol splatkovy kalendar a zmier,moc za nu nebojoval resp.sa tomu tak nevenoval.Tych 7000eur mala platit na 3roky mesacne po 200eur.Dodnes nedostala od Cetelemu ziadny splatkovy kalendar a ani vyuctovanie.Nic.
Urcite je zmluva zla.Moja otazka je,da sa s tym nieco robit?urcite ma preplatene.No ked sudom ma zmier a splatkovy kalendar?da sa to napadnut?
Ci rovno podat zalobu za obohatenie.dakujem

Admin
Admin

Počet príspevkov : 231

Zobrazit informácie o autorovi http://exekucia.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Re: Cetelem, pozicka

Odoslať pre Admin za Ne február 26, 2017 11:55 am

Určite sa nevzdať a žiadať súd,mimochodom je to jeho povinnosť podľa zákona, aby preskúmal platnosť zmluvy,vyčíslite splatené, koľko Ste preplatili a poukazovať na nezákonné podmienky, a všeobecné obchodné podmienky,na ktoré sa zvyknú odvolávať neplatia ak ste ich nepodpísala a nemajú konkrétnu náväznosť s Vašou zmluvou. Nemajú nárok na zosplatnenie. Spočítajte koľko Ste si požičali, koľko Ste zaplatili + koľko ešte pýtajú a vijde Vám neprimeraný zisk až úžera, a to predložiť súdu s tým,že sú to nekalé obchodné podmienky,ktoré Ste Vy pre vopred vytlačené znenie zmlúv od skúsenej nebankovky nemohla ako laik ovplyvniť. My sme nad Cetelem vyhrali, majú vrátiť preplatok, ale ako sa dalo predpokladať od nepoctivého úžerníka nemôžeš čakať vrátenie

Admin
Admin

Počet príspevkov : 231

Zobrazit informácie o autorovi http://exekucia.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: